Banana Rocks

Banana Rocks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Banana Rocks ortalama kalitede bir sonsuz koşu oyunu fakat bazı noktalarda oyunculara keyif vermesini de başarıyor.

Banana Rocks, insanların kıskançlığından bıkmış bir muzun hayatla olan mücadelesini konu alan eğlenceli bir sonsuz koşu oyunu. Aslında sonsuz koşu oyunları genel olarak çok sıkıcı oluyor fakat bazı yapımcılar hala bu türde oyun üretmeye devam ediyor. Banana Rocks da bu yapımlardan bir tanesi ve Android cihazlara ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Oyunda durmadan koşan bir muzu kontrol ediyoruz. Diğer sonsuz koşu oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da yol boyunca karşımıza çıkan engellerden kaçmaya ve gidebileceğimiz en uzak noktaya gitmeye çalışıyoruz.

Banana Rocks’ta grafik olarak çizgi film atmosferine yer verilmiş. Çocuksu grafiklerle donatılan oyunda sorunsuz çalışan kontroller mevcut. Zaten ekrana basınca zıplıyor başka bir numarası yok, ne ters gidebilir ki? Oyunun hoşumuza giden noktaları da yok değil. Banana Rocks’ta Rock’n Roll ezgilerine yer verilmiş ve bu da oyuna farklı bir hava katıyor.

Özet olarak Banana Rocks hem eksileri hem de artıları olan bir oyun. Eğer denemek istiyorsanız ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR