Bas Bırak

Bas Bırak
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bas Bırak'da fırlattığı iple ilerlemeye çalışan bir karakterin kontrolünü üstleniyoruz.

Bas Bırak, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bu oyunda Indiana Jones benzeri maceraperest bir karakterin kontrolünü ele alıyor ve ormanda ilerlemeye çalışıyoruz.

Oyunun temeli aslında çok da yabancı olmadığımız bir tema üzerine kurulu. Karakterimiz platformlar arasında geçiş yapabilmek için bir çubuktan faydalanıyor. Çubuğun boyunu biz ayarlıyoruz. Çok uzun veya çok kısa olması halinde karakterimiz dengesini kaybederek yere düşüyor. Ne kadar ileri gidersek o kadar yüksek puan alıyoruz.

Zamanlama çok önemli bir yere sahip olduğu için çubuğu boyutlandırma hareketini yaparken içinde bulunduğumuz durumu göz önünde bulundurmamız gerekiyor. Aksi halde mesafeyi tam tutturamayabiliyor ve ne yazık ki düşüyoruz.

Bas Bırak, yer aldığı kategorideki diğer oyunlarla benzer bir grafik modelleme konseptine sahip. Herhangi bir eksikliği veya fazlalığı yok. Rakiplerini geride bırakmak için biraz daha özgün karakteristiklere sahip olmasını isterdik fakat bu haliyle de gayet keyifli bir şekilde oynanabilir.

YORUMLAR