Basket 2.0.3 (Android)

Basket

Basket
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Basket uygulaması sizlere çevrim içi bir halde değilken bile makale okuma imkanı sunan bir uygulamadır.

Basket, Android işletim sistemine sahip telefonunuzdan kullanabileceğiniz genel olarak adlandırmak gerekirse bir okuma uygulamasıdır. Bu uygulamayı mağaza üzerinden ücretsiz olarak indirebilir ve daha sonra istediğiniz her yerden okuma keyfinize devam edebilirsiniz. Masaüstü ve mobil tarayıcılarla uyumlu olarak çalışan Basket uygulaması, sizin zihin gücünüze bağlı olarak sürekli gelişen bir fikre sahip.

İnternette gezinirken ilginizi çeken bir makaleyi çeşitli sebeplerden dolayı bazen okuyamıyorsunuz. Aşırı sesten veya yoğunluktan dolayı okuyamadığınız bu makaleler daha sonra unutuluyor ve tarihe karışıyor. Sıklıkla yaşanan bu sorunu çözmek isteyen Basket uygulaması, kullanıcılarına makale arşivleme imkanı sunuyor. Yani internette gezinirken görmüş olduğunuz bir makaleyi Basket eklentisi sayesinde telefonunuza gönderme ve daha sonra o makaleyi sakin bir zihinle okuyabilme imkanınız var. Okuduğunuz makalede önemli yerleri kopyalayabilir veya yanlış bulduğunuz kısımları tekrar düzeltebilirsiniz. Kahvenizi ve Basket’i yanınıza aldıktan sonra okuma keyfine devam etmeniz için başka hiçbir şeye ihtiyacınız yok.

Okumanın yanı sıra arşivleme ve kategorilendirme sistemine de imkan sağlayan Basket uygulaması, telefonunuzda fazla bir miktarda da yer kaplamıyor. Yani gönül rahatlığıyla Basket'i kullanabilirsiniz.

YORUMLAR