Basketball Dudes Shots

Basketball Dudes Shots
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Basketball Dudes Shots eğlenceli bir basketbol oyunudur

Basketball Dudes Shots mobil cihazlarınızda boş zamanlarınızı daha eğlenceli bir şekilde geçirmenize yardımcı olan bir basketbol oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Basketball Dudes Shots'da oyuncular sahaya inerek 3 sayı atma yarışmalarına katılıyorlar ve basketbol yeteneklerini sergiliyorlar. Oyundaki temel amacımız katıldığımız 3 sayı atma yarışmasında zamana karşı yarışmak ve belirlenen süre içerisinde en çok topu filelerden geçirerek birinci olmak.

Basketball Dudes Shots'ı tek başımıza oynayabileceğimiz gibi oyunu internet üzerinden diğer arkadaşlarımıza karşı da oynayabilmekteyiz. Oyunun bu yanı Basketball Dudes Shots'ı çok daha eğlenceli bir hale getiriyor ve rekabet öğesini oyuna ekleyerek oyundan aldığımız keyfi artırıyor.

Basketball Dudes Shots'da 12 farklı basketbol oyuncusundan birini seçebilmekteyiz. Eğer eğlenceli bir şut atma oyunu oynamak isterseniz Basketball Dudes Shots'ı deneyebilirsiniz.