Basketball Shot (Android)

Basketball Shot

Basketball Shot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Basketball Shot ücretsiz olarak sunuluyor olmasına rağmen eğlenceli bir atmosfer sunan kaliteli bir basketbol oyunudur.

Basketball Shot ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en keyifli basketbol oyunlarından bir tanesi. Hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz Basketball Shot’taki amacımız tahmin ettiğiniz gibi mümkün olduğunca fazla sayı yapmak ve puan toplamak.

Oyun salonlarında jeton atıp oynadığımız basketbol oyunlarına benzeyen Basketball Shot’ta toplar önümüzde sırayla duruyor ve biz de topları fırlatarak sayı yapmaya çalışıyoruz. Bu noktada belirtmem gerekiyor ki oyunda herhangi bir şekilde basketbol maçı yapmıyoruz. Daha pasif fakat keyiften ödün vermeyen bir atmosfere sahip. Kısıtlı süre içerisinde mümkün olduğunca fazla basket atmaya uğraşırken zaten tüm büyüye kapılıyorsunuz.

Basketball Shot’da puan tabloları da eksik edilmemiş. Aldığınız puanlara göre bu tabloya yerleştiriliyorsunuz. Açıkçası bu özellik ço hoşuma gitti zira oyuncular arasında belirli seviyede rekabet ortamı yaratarak heyecanı artırıyor.

Kısacası Basketball Shot, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir basketbol oyunu ve en büyük avantajı da sunduğu keyifli atmosfere rağmen tamamen ücretsiz olarak indirilebilmesi.

YORUMLAR