Battlestar Galactica: Squadrons 1.0.29 (Android)

Battlestar Galactica: Squadrons

Battlestar Galactica: Squadrons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battlestar Galactica:Squadrons, Android işletim sistemi kullanan mobil cihazlar üzerinden oynanabilen bir aksiyon oyunudur.

Battlestar Galactica:Squadrons, Android telefon ve tabletler için yapılmış bir aksiyon oyunudur.

İlk olarak 1978 yılında ortaya çıkan Battlestar Galactica serisi, o günden bu yana farklı medya platformları üzerinde sevenleri ile buluşuyor. Oldukça geniş bir evreni ve kendine has hikayesi olan Galactica serisi, yeni oyunuyla birlikte mobil platformlara da tekrar dönüyor. Ludia Inc. tarafından geliştirilen bu aksiyon oyunu, Cylon'ların On İki Koloni'ye tekrar dönüşü anlatıyor. Robotik bir ırk olan Cylon'lar, insanları tamamen yok etmek için nükleer güce başvuruyorlar ve On İki Koloni'nin neredeyse hepsini ortadan kaldırıyorlar. Savaştan kaçmak isteyen sivillerin uzay araçlarına da saldırıyorlar.

Battlestar Galactica:Squadrons da tam olarak bu sivillere saldırılma anından başlıyor ve insanları savunmamızı istiyor. Kurduğumuz ekiple düşman gemilerine saldırıyor ve onları sıra sıra saf dışı bırakmaya çalışıyoruz. Her kazandığımız muharebe ardından, çeşitli ödüller kazanıyor ve bu ödülleri de takımımızdaki gemileri geliştirmek için kullanabiliyoruz. Oynaması oldukça eğlenceli olan bu oyunun, hoş da bir hikayeye sahip olduğunu düşünürsek, son zamanlarda çıkan en dikkat çekici yapımların başında geldiğini belirtmeliyiz. Hem büyük bir evrene ait olması hem de kendine has oyun yapısı, oyunlar için biçilmez kaftan.


YORUMLAR