BBTAN 1.9 (Android)

BBTAN

1.9
BBTAN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BBTAN, brick breaker oyununun farklı bir tema üzerine kurulmuş sürümü ve Android için ücretsiz.

BBTAN, televizyonlarımızda bile olan brick breaker oyununun oynanışına sahip farklı bir tema üzerine kurulmuş beceri oyunu olarak Android platformunda karşımıza çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan oyunda garip görünümlü bir karakterin kontrolünü elimize alarak topla renkli kutucukları silmeye çalışıyoruz.

Oyunda ilerlemek için tek yapmamız gereken topumuzla üzerlerinden rakam olan kutucukları vurmak. Kutucukları kaç atışla tablodan sileceğimiz kutucukların üzerine yazılı olan rakamlardan rahatlıkla anlaşılıyor. Çoğu kutucuk tek atışta vurulup silinmeyecek şekilde karşımıza çıkıyor ki oyunun zorluğu bu noktada devreye giriyor. Her atışımızda yukarıdan yeni kutucuklar iniyor ve gelişigüzel atış yaparsak kısa sürede kutucuklarla dolu bir tabloyla karşılaşıyoruz. Bu noktada da oyuna veda ediyoruz.

Oyunun kontrol sistemi her yaştan kişinin rahatlıkla oynayabileceği düzeyde yapılmış. Topu atmak için gözümüze kestirdiğimiz kutucuğa yönelmemiz kafi oluyor. Tabii ki açıyı çok iyi ayarlamamız gerekiyor. Köşelere de çarptırabildiğimizden topun son dokunuştan sonra nereye düşeceği noktayı hesaba katmak gerekiyor.