Beat Stack 1.0 (Android)

Beat Stack

1.0
Beat Stack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beat Stack, üst taraftan gelen blokları hızlı bir şekilde renklerine göre ayırmanızı isteyen bir beceri oyunudur.

Müzik eşliğinde blokları renklerine göre ayırmanız gerekli. Bu beceri oyununda hızlı ve dikkatli olmalısınız. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Beat Stack, size oldukça eğlenceli anlar yaşatacak.

Beat Stack oyununda ekranın üst kısmında yer alan blokları göreceksiniz. Sizin göreviniz bu blokları renklerine göre hızlı bir şekilde ayırmak. Bu işlemi ise ekranda bulunan çeşitli butonlara tıklayarak yapıyorsunuz. İlk bölümlerde mavi, kırmızı ve sarı olan renkler yeni güncellemelerle birlikte çoğalacak ve oyun daha da zorlaşacak. Sizin oyun iyice zorlaşmadan ilk bölümleri geçmeniz lazım. Bu sayede yeni eklenecek olan bölümlere daha erken ulaşabilirsiniz.

Beat Stack oyununda eğer kendinizi müziğe kaptırıp blokları yanlış renklerle eşleştirirseniz puan kaybetme ihtimaliniz var. Bu yüzden oyunu dikkatli oynamanız lazım. Beat Stack oyununda çok fazla puan kaybetmemeye çalışın ve tüm renkleri doğru eşleştirin.

Boş zamanlarınızda oynayacak oyun arıyorsanız ve eğlenceli bir oyun bulamıyorsanız, Beat Stack tam size göre. Hemen şimdi Beat Stack'ı indirin ve stresinizi azaltacak olan bölümleri oynamaya başlayın.

YORUMLAR