Beat Stomper 1 (Android)

Beat Stomper

1
Beat Stomper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beat Stomper, size verilen nesneyi ekranın en üst kısmına ulaştırmanızı amaçlayan bir beceri oyunudur.

Eğlenceli müzikleri ve ilginç grafikleriyle birlikte Beat Stomper oyunu oldukça ilginizi çekecek. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Beat Stomper oyunu ile çılgınca eğleneceksiniz.

Beat Stomper oyununda size verilen kare şeklindeki nesneyi engellere çarptırmadan ekranın üst kısmına ulaştırmaya çalışıyorsunuz. Elbette yapmanız gereken bu işlem göründüğü kadar kolay değil. Bu yüzden Beat Stomper oyununu oynarken dikkatinizi toplamalı ve hata yapmamalısınız. Çünkü yaptığınız en ufak bir hata sizi oyunun başına gönderebilir.

Birbirinden farklı bölümleri ile birlikte Beat Stomper oyunu sizi sürekli şaşırtacak. Elinizdeki kare nesneyi hiç düşürmeden en üst bölüme ulaştırmaya çalışın. İlk başta söylediğimiz gibi her yeni bölümde kare şeklindeki nesneyi götürmeniz gereken yol uzuyor.

Beat Stomper oyununun kontrollerini ekrana dokunarak yapıyorsunuz. Yaptığınız dokunmalar nesneyi zıplatmaya ve daha yukarı göndermeye yarıyor. Yani nesneye ne kadar fazla dokunursanız o kadar uzun mesafeye ulaşabilirsiniz. Boş zamanlarınızda oynayacak bir oyun arıyorsanız Beat Stomper tam size göre. Bu beceri oyununu oynarken müzikleri ve zorlu bölümleriyle birlikte çok eğleneceksiniz.

YORUMLAR