Beats, Advanced Rhythm Game 1.7.5 (Android)

Beats, Advanced Rhythm Game

Beats, Advanced Rhythm Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beats, Advanced Rhythm Game, müzik kulağınıza ve el becerilerinize güveniyorsanız kesinlikle oynamanız gereken ücretsiz bir Android ritim oyunu.

Beats, Advanced Rhythm Game, Android telefon ve tablet sahiplerinin keyifli bir şekilde oynayabileceği müzik oyunlarından bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak sunulan oyundaki amacınız çalan müziğin ritmine göre ekrandaki oklara veya dairelere dokanmak. Daha önce bilgisayar üzerinde oynamış olabileceğiniz bir oyun türü olan Beats'i hiç oynamadıysanız mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

Uygulama kendisi ile birlikte 10 şarkıyı beraberinde getiriyor fakat yüzlerce şrkı seçeneği de sunarak bu şarkıları indirmenizi sağlıyor. Oyunda her şarkının ritmi kendine özel ve bu nedenle farklı oynanışa sahip. O yüzden her şarkıda yapacağınız hamleler farklı.

Mouse'la olduğu kadar mobil cihaz ekranı üzerinden de rahatlıkla oynayabileceğiniz Beats sayesinde boş vakitlerinizi değerlendirerek eğlenebilirsiniz.

Şarkıların zorlukları sahip oldukları ritimlere göre değişilik gösteriyor ve şarkılar çalarken yapacağınız hamleler de ne kadar az hata olursa o kaday yüksek puan alıyorsunuz. Hatasız basmaya devam ettiğinizde kombo yapmış oluyor ve çok daha fazla puan kazanabiliyorsunuz.

Reflekslerinize ve müzik kulağınıza güveniyorsanız bu oyunu kesinlikle hemen indirip oynamalısınız.