Ben 10 Ultimate Alien: Xenodrome 1.2.7 (Android)

Ben 10 Ultimate Alien: Xenodrome

Ben 10 Ultimate Alien: Xenodrome
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ben 10 Ultimate Alien: Xenodrome, Android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz süper kahraman oyunları arasında.

Ben 10 Ultimate Alien: Xenodrome, Ben 10 Ultimate Alien televizyon dizisindeki karakterler yerine geçtiğimiz bir uzay oyunu. Android cihazlarımıza ücretsiz indirip oynayabildiğimiz uzay temalı oyunda tv dizisindeki uzaylıların yerini alıp özel yeteneklerimizi kullanaral Aggregor ve galaksideki diğer kötü adamları durdurmaya çalışıyoruz.

Süper kahraman yerine geçtiğimiz mobil oyunlar arasında olan Ben 10 Ultimate Alien: Xenodrome’da amacımız galaksideki tüm uzaylı DNA’larını toplayıp Ben 10’un uzay güçlerini artırmak. Tabii ki bu çok basit olmuyor; şövalyeler, sihirbazlar, gizli Ultimate düşmanları, robot köleler, taş canavarlar gibi çok sayıda engel karşımıza çıkıyor. Eşssiz yeteneklere sahip kötülerle başa çıkmak için uzaylı formlarımızın seviyesini artırmamız, gücümüzü sonuna kadar kullanmamız gerekiyor.

Tek kişilik hikaye modunun yanı sıra dünya genelinde oyuncularla karşı karşıya geldiğimiz çoklu oyuncu seçeneği sunan süper kahraman oyununda bölüm sonu yaratıklarını da atlamamak gerek. Onlar sayesinde gücümüze güç katıyor, en güçlü Ultimate Alien olmaya daha da yaklaşıyoruz.

YORUMLAR