Bert In Space

Bert In Space
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bert In Space'de, ailesiyle tatile çıkmaya giderken uzaylıların saldırısına uğrayan karakterin kontrolünü ele alıyoruz.

Bert in Space, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan oyunda, ailesiyle tatil yapmak için yola çıkan fakat yolculuk esnasında beklenmedik bir şekilde uzaylıların saldırısına uğrayan Bert'e yardım etmeye çalışıyoruz.

Hızlı ve aksiyon dolu atmosferiyle öne çıkan Bert in Space'in her yaştan oyunsevere hitap ettiğini söyleyebiliriz. Oyunun mizahi ve esprili yönü ağır basıyor. Karakterimizin ve ona saldıran uzaylıların tasarımları çizgi filmleri andıran bir konsepte sahip.

Bert in Space'te karakterimizi kontrol edebilmek için ekranın sağ ve sol taraflarında konumlandırılmış butonları kullanmamız gerekiyor. Sağdaki butona tıklayınca ateş eden karakterimiz soldaki butonların yardımıyla da hareket ediyor. Bu noktada dikkat etmemiz gereken en önemli nokta saldırıda bulunan uzaylıların hiçbirine değmemek. Eğer değecek olurlarsa ekranın aşağısındaki can barı azalıyor, oyun sona eriyor ve yeniden başlamak zorunda kalıyoruz.

Oyundaki karakterimiz sürekli olarak yukarı doğru ateş ediyor. Bu yüzden zıplama ve ateş etme gibi hamlelerimizi, uzaylıların geldikleri yönü ve hızı hesaba katarak gerçekleştirmeliyiz. Oyunun püf noktası zamanlama ve hassasiyet. Eğer bu yetilerinizin iyi olduğuna inanıyorsanız Bert in Space'i mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR