Beşiktaşk

Beşiktaşk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beşiktaşk, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir haber ve dergi uygulamasıdır.

Beşiktaşk, adından da anlaşılaşacağı üzere Türkiye'nin en büyük spor kulüplerinden Beşiktaş'a dair haberlere ulaşabileceğiniz bir medya organı ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Kulüplerine büyük bir tutkuyla bağlı Beşiktaş taraftarlarının çok hoşuna gidecek olan uygulamada, birbirinden zengin konulara ulaşabilirsiniz. 

Koyu bir taraftar olmasam da küçük yaşlardan itibaren bazı renklere karşı bir sempatim var. Burada sizinle hangi takımı tuttuğumu paylaşmayacağım ama bunu bir geçmişi hatırlatma olarak görün, eminim sizi de kendine çeken renkler olmuştur. Sarı-kırmızı, sarı-lacivert, siyah-beyaz...Diğer yandan bugün kabul görmüş bir gerçeğe bakmamız gerekiyor. Beşiktaş ülkemizdeki en iyi taraftara sahip takımlardan biri. Haliyle medya organları da kaliteli oluyor. Beşiktaşk'ı tanımlamam gerekirse, taraftarlık olgusunun kaliteli içerikle buluşması diyebilirim. 

Takımınızla ilgili her şeyi öğrenmek isterseniz Beşiktaşk uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz. İnteraktif konuları keşfedebileceğiniz bu uygulamayı mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR