Big Farm: Mobile Harvest 1.0.1910 (Android)

Big Farm: Mobile Harvest

Big Farm: Mobile Harvest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android tabanlı mobil cihazlarda oynanabilen Big Farm: Mobile Harvest mobil oyunu, sıfırdan başlayıp bir çiftlik imparatoru olabileceğiniz keyifli bir çiftlik simülasyon oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı cihazlarda oynanabilen Big Farm: Mobile Harvest mobil oyunu, tüm zamanların en büyük çiftçisi haline geleceğiniz son derece keyifli bir simülasyon oyunudur.

Big Farm: Mobile Harvest mobil oyununda harabe halinde devir aldığınız bir araziyi zengin bir çiftliğe dönüştürmeye çalışacaksınız. Çiftçilik yeteneğinizin yanı sıra ürünlerinizi organik pazarlarda satarak işletme ve pazarlama yeteneklerinizi de sergileyeceksiniz.

Big Farm: Mobile Harvest mobil oyununda ekip biçtikçe çiftliğinizdeki yapıları da çeşitlendirebilir yeni makineler ve üretim tesislerinizi inşa edebilirsiniz. Huzurlu bir köy hayatının yanı sıra stressiz bir geçim kaynağına sahip olacaksınız. Ayrıca oyunda tüm dünyadan çiftçilerle tanışabilir fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Çiftçi kooperatiflerine katılıp etkinlikleri de takip edebilirsiniz. Ayrıca tarlanızın üzerinde gördüğünüz UFO’ların sırrını da çözmeye çalışabilir, ilginçliklere tanıklık edebilirsiniz. Sıfırdan bir krallık kuracağınız Big Farm: Mobile Harvest mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilir ve hemen huzurlu çiftlik hayatınıza adım atabilirsiniz.

YORUMLAR