Bike Racing 3D 1.4 (Android)

Bike Racing 3D

1.4
Bike Racing 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bike Racing 3D mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ortalama seviyede bir motosiklet oyunudur.

Bike Racing 3D, tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir motosiket oyunu olarak tanımlanabilir. Öncelikle belirtmem gerekirse bu tarz oyunlar daha önce çok denendi ve pek çoğu da başarılı oldu. Bike Racing 3D ise bu oyunlar arasında ancak orta sıralarda yer alabilir zira oyun çok kötü değil fakat kategorisinin en iyisi olabilmesi için daha yol gitmesi gerekiyor.

Oyunda kontrolümüze bir motosiklet veriliyor ve tehlikeli platformlarda ilerlememiz bekleniyor. Bunu yapabilmek için hem hızlı hem de dengeli bir şekilde gitmemiz gerekiyor. Gaza fazla basarsak motosiklet dengesini daha kolay kaybediyor. Az basarsak da süreye yetişmek zorlaşıyor.

Bike Racing 3D’de toplamda 60 farklı bölüm bulunuyor ve bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız gibi her biri kolaydan zora doğru sıralanmış. Bu bölümlerde kullanmak için seçebileceğimiz 5 farklı motosiklet bulunuyor.

Genel olarak Bike Racing 3D çok fazla bir özgünlük sunmuyor fakat yine de denenebilir. Beklentilerinizi çok yüksek tutmazsanız hayal kırıklığı yaşayacağınızı düşünmüyorum.

YORUMLAR