Billionaire. 1.0.2 (Android)

Billionaire.

Billionaire.
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Billionaire, gerçek yaşamda olmasanız bile oyun içerisinde zengin bir iş adamı olmanızı sağlayan ücretsiz bir Android strateji oyunu.

Billionaire, daha önce çıkarılan iOS versiyonundan sonra Android versiyonu da oyunculara sunulan bir iş kurma ve zengin olma oyunu. Tanıtımından da anlayacağınız üzere bu oyunda istediğiniz bir işi kurarak yavaş yavaş zenginler listesine giriyor ve Dünyanın en zengini olmak için uğraşıyorsunuz.

Hiç bir engele takılmayacağınız oyunda zengin olmak çocuk oyuncağı. Oynarken karmaşıklıklar yaşamayacağınız Billionare'de ilk amacınız gerçek bir milyarder olmak. Bunu başarmak için ilk olarak bir iş alanı seçmeli ve sonrasında işinizi sürekli büyütmelisiniz. Böylelikle sürekli zenginleşeceğiniz onunda iyi çalışırsanız dünyanın en zengini olabiliyorsunuz.

Grafik kalitesi bakımından yeterli seviyede olduğunu düşündüğüm Billionare, arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz eğlenceli oyunlardan bir tanesi. Pek çok oyunun çok fazla alternatifi olmasına rağmen Billionare o oyunlardan bir tanesi değil. Bu nedenle keyifli vakit geçirmek için tercih edebilirsiniz.

Oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor fakat oyun içerisindeki mağazadan alışveriş yapabiliyorsunuz. Harcama yapmadan da dilediğiniz kadar oynamak mümkün. Sürekli kararlar vermeniz gereken bu tür strateji oyunlarını seviyorsanız denemelisiniz.

YORUMLAR