Bing Bong

Bing Bong
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bing Bong hızlı ve heyecanlı bir beceri oyunudur

Bing Bong oldukça basit bir oyun mantığına sahip olan; fakat bağımlılık yapıcı bir oyun tecrübesi yaşatan bir mobil beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu küçük ve eğlenceli beceri oyununda temel olarak bir yeşil topu yöneterek en yüksek puanı yakalamaya çalışıyoruz. Oyunun ana mantığı ekranda dikey olarak aşağıya ve yukarıya doğru hareket eden bir yeşil top ve yatay olarak ona doğru hareket eden bloklar üzerine kurulu. Yapmamız gereken bu blokların yeşil topumuza çarpmasını engellemek ve en çok sayıda bloğu atlatmak. Bunun gerçekleştirebilmek için ekrana dokunabiliyoruz ve topumuzun yavaşlamasını sağlıyoruz. Oyun bu yönüyle ince hesaplama gerektiren bir yapıya sahip. Oyunda ilerledikçe oyun daha da zorlaşıyor ve daha çok blok daha hızlı bir şekilde üstümüze doğru ilerliyor.

Bing Bong'u rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. Oyunda tek yapmanız gereken ekrana dokunmak. Oyunu otobüs yolculuklarınızda tek elinizle bile oynayabilirsiniz. Basit grafikelre sahip olan oyun hemen hemen her Android cihazda akıcı bir şekilde çalışabiliyor.