blabel 1.0.13 (Android)

blabel

blabel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blabel uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan multimedya mesajlar gönderebiliyorsunuz.

Blabel uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletler için hazırlanmış bir multimedya mesajlaşma aracı olarak karşımıza çıktı ve hem Android hem de diğer mobil platformlarda bulunması sayesinde dostlarınızla sohbetler edebilmek için hiç bir engelle karşılaşmayacağınızı söyleyebilirim. Ücretsiz olarak sunulan ve çok çekici bir arayüzle birlikte geldiğini belirtmem gereken uygulamanın performans konusunda da herhangi bir sıkıntısı bulunmuyor.

Uygulama standart yazılı mesaj gönderme kabiliyetlerinin yanında dürtmeler gönderme, alarm ayarlama ve sesli mesaj iletimi gibi pek çok ek özelliğe de sahip. Bunun yanında emoticonlarla mesajlarınızı zenginleştirme fırsatı da yine uygulamanın sunabildikleri arasında yer alıyor.

Son zamanların en popüler özelliklerinden olan kendini yok eden mesaj gönderme olanağı da Blabel uygulamasında mevcut. Gizli mesajlaşma özelliği aktif hale getirildiğinde gönderdiğiniz mesajlar kendi kendilerine ortadan kalkıyorlar ve böylece kişisel güvenliğinizi garanti altına almanız da mümkün hale geliyor.

Uygulamanın direkt olarak telefonunuzdaki kişi rehberini kullanabilmesi sayesinde teker teker dostlarınızı uygulamaya eklemenize gerek kalmıyor. Dilerseniz birden fazla kişiyle bir sohbet grubu kurma ve aynı anda muhabbet etme opsiyonunuz da mevcut ve böylece geniş çaplı iletişim olanakları yakalanabiliyor. Mesajların şifreli bir şekilde iletilmeleri sayesinde internet ağınızdaki paketleri çalabilecek kişilerin mesajlarınıza erişim sağlamaları da güvenle engelleniyor.

Blabel aynı anda 5 cihazda birden kullanıma olanak tanıyor ve cihazlar arasındaki tüm bilgiler senkronize ediliyorlar. Dolayısıyla çok sayıda mobil cihaz sahibi olanlar çekinmeden uygulamayı kullanmaya başlayabiliyorlar.

Yeni ve etkili bir mesajlaşma uygulaması arayanların göz atmadan geçmemeleri gerekenler arasında.