WhatsApp Business (APK)

WhatsApp Business (APK)

kullanıcı

WhatsApp Business (APK), işletmelerin indirip kullanabileceği ücretsiz mesajlaşma, arama yapma uygulaması.

WhatsApp Business (APK), işletmelerin müşterileriyle daha verimli şekilde iletişim kurmalarını sağlayan, işletmelerini büyütmelerine yardımcı olan ücretsiz mesajlaşma, arama uygulaması. Aynı telefon üzerinden hem iş hem de kişisel WhatsApp hesabınızı kullanabiliyor, farklı telefon numaralarıyla kayıt olabiliyorsunuz. Ülkemizde ve dünya da milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapan WhatsApp Business apk indir işletmelere özel olarak sunuldu. Online olarak anında mesajlaşma ve iletişim imkanı veren başarılı mobil uygulama günümüzün en popüler mesajlaşma araçlarından bir tanesi olarak adından söz ettiriyor. WhatsApp Business apk indir Google Play ve App Store üzerinde hem Android hem de iOS platformunda kullanılmaya devam ediliyor. Oldukça başarılı bir mesajlaşma yazılımı olarak karşımıza çıkan mobil mesajlaşma uygulaması, ülkemizde de oldukça popüler bir konumda yer alıyor.

WhatsApp Business Apk Özellikleri

  • Ücretsiz,
  • Android ve iOS sürüm,
  • Düzenli güncellemeler,
  • Türkçe dil desteği,
  • Ücretsiz mesajlaşam ve arama,
  • Şık ve sade tema,
  • Basit kullanım,
  • Uçtan uca şifreleme,
  • Güvenilir,

WhatsApp Business, hali hazırda çoğumuzun telefonunda yüklü olan WhatsApp Messenger’ın özelliklerine ek olarak işletme profili, iş mesajlaşma araçları, sabit hat numara desteği sunuyor. WhatsApp Web üzerinden de iş hesabınızı yönetme şansına sahipsiniz.

WhatsApp Business üzerinden doğru işletmeyle iletişime geçtiğinizi isimlerinin yanında beliren yeşil onay simgesinden ve yine yeşil renkte “onaylanmış işletme” ibaresinden anlayabiliyorsunuz. İşletmelerin profillerinde çalışma saatleri, web siteleri, adres ve kısa hakkında açıklama yazısı yer alırken aynı ekranda son online olma vaktini de görebiliyorsunuz. Mesajlaşma ekranı ise klasik ancak online olmadığınız vakitlerde müşterilerinizden mesaj gelme ihtimalini de düşünerek otomatik yanıt hazırlayabiliyorsunuz.

Fotoğraf ve video gönderme, ücretsiz arama yapma, ücretsiz uluslararası mesajlaşma, grup sohbeti, çevrimdışı mesajları da içine alan WhatsApp Messenger’ın en iyi özelliklerine sahip olan WhatsApp Business’ı yukarıdaki bağlantıdan telefonunuza indirebilirsiniz. Hem Google Play hem de WhatsApp Business APK İndir bağlantıları mevcuttur.

WhatsApp Business Apk İndir

Ücretsiz mesajlaşma ve arama uygulaması olarak milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapan WhatsApp Business apk indir her geçen gün kitlesini artırmaya devam ediyor. Hem Android hem de iOS platformunda işletmeler tarafından kullanılan başarılı mobil uygulama, sık sık aldığı güncellemeler ile hem güvenilirliğini artırıyor hem de kullanıcılara birbirinden farklı özellikleri deneyimleme fırsatı veriyor.