Black Battlefield Ops: Gunship Sniper Shooting 1.1.3 (Android)

Black Battlefield Ops: Gunship Sniper Shooting

Black Battlefield Ops: Gunship Sniper Shooting
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3D çarpıcı grafikler ile savaşlara katılacağız.

Shootergameball imzası ile  geliştirilen Black Battlefield Ops: Gunship Sniper Shooting mobil platformda arcade oyunları arasında yer alıyor.

Ücretsiz olarak aksiyon severlere sunulan Black Battlefield Ops: Gunship Sniper Shooting, arcade oyunundan çok aksiyon oyunu içeriklerine sahip olarak karşımıza çıktı. Çarpıcı 3D grafiklere sahip olan oyunda gerçekçi ses efektleri eşliğinde gerçekçi ortamlarda savaşacak ve hayatta kalmaya çalışacağız.

Benzeri görülmemiş bir deneyim sunacak olan mobil arcade oyununda birbirinden farklı çok sayıda silah modeli ile karşılaşacağız. Çok sayıda göreve sahip olan yapımda ooyuncular daha gelişmiş silahlar kullanabilecek ve görevleri başarmaya çalışacaklar.

3D ortamlara sahip olan oyunda 100 binden fazla oyuncu yer alıyor. Dünyanın dört bir yanından oyuncular tarafından ilgiyle oynanan başarılı yapım, 4.6 gibi bir skor puanına da sahip. Zengin içeriklere ve özel görevlere sahip olan yapım aksiyon dolu yapısı ile oyuncuların beğenisini kazanmayı başardı. Ücretsiz olması nedeniyle de dikkat çeken yapım, başarılı bir grafik çiziyor.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR