Block Fortress (Android)

Block Fortress

Block Fortress
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Minecraft benzeri bir dünyada shooter, sandbox ve kule savunma oyunu arıyorsanız Block Fortress mükemmel bir seçenek.

Bağımsız oyun gelştiricileri Foursaken Media, iOS için çıkardıkları Block Frotress ile mobil oyunseverlerin olumlu tepkilerini aldılar. Minecraft benzeri Sandbox dinamikleriyle birlikte shooter ve kule savunma türlerini birbirine katan bu oyun. Bir müddettir Android için de beklenen versiyonu da sonunda elimize ulaştı. Minecraft'a fazlasıyla olan benzerliğine rağmen oynadığınız zaman tamamen farklı bir oyun deneyimiyle karşı karşıya olduğunuzu anlayacaksınız. Aksiyonun daha yüklü olduğu bu oyunun birçok oyuncu için daha eğlenceli olacağını düşünüyoruz.

Block Fortress, temelinde oldukça farklı türde bir kule savunma oyunu. Saldıran modunda shooter aksiyonu yaşabileceğiniz bu kule savunma oyununda yapı inşa etmek de önemli bir yere sahip. Oyunda amacınız Goblock isimli yaratıklara karşı üssünüzü korumak. Oyuncu olarak bu görevi yerine getirmek adına birçok seçeneğiniz mevcut. Elinizdeki çok çeşitli bloklar arasında makineli silah kulesinden tutun, sizi özgür aksiyon ortamına sokacak birçok farklı ürün mevcut. Survival ve Sandbox gibi farklı oyun modlarında kullanıcılar tarafından tasarlanmış haritaları indirip oynayabiliyorsunuz. Lokal ve global multiplayer desteği sayesinde bu oyunda etkileşim de hiçbir zaman eksik olmayacak.

Piyasadaki türlü zombie shooter oyunlarından sıkıldıysanız ve daha heyecanlı bir FPS oyunu arıyorsanız Block Fortress ihtiyaç duyduğunuz aksiyonu size ulaştıracaktır.

YORUMLAR