Block Jumper

Block Jumper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Block Jumper, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunudur.

Block Jumper, yeteneklerinizi sergilemenize olanak tanıyan ve eğlenceli bir oynanışa sahip beceri oyunları arasında yerini alıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerden oynayabileceğiniz oyunda, dikkatinizi tamamen oyuna vermeli ve reflekslerinizi iyi kontrol edebilmelisiniz. Her yaştan insanın yeteneğini görmek açısından bu tarz oyunlara meraklı olduğunu düşünüyorum. Dolayısıyla Block Jumper'da sürükleyici bir oyun deneyimine hazır olun.

Oyunun genel olarak kolay bir oynanışının olduğunu söylemeliyim. Tek yapmamız gereken bloklar arasında geçiş yapmak olacak. Ellerinizi hızlı bir şekilde kullanmaya özen göstermelisiniz. Biraz önce söylediğim gibi oyunda dikkatli olmanız çok büyük önem arz ediyor ve yapmanız gerekenler tamamen oyuna dikkatinizi verdiğiniz taktirde gerçekleşiyor. Grafiklere gelince, oyunun basit bir yapıda olması nedeniyle sade ve sizin dikkatinizi bozmayacak bir özellikte olduğunu söyleyebilirim.

Block Jumper'ın oynanışı tıpkı benzeri olan beceri oyunları gibi sizlerin yeteneklerine odaklanarak geliştirilmiş. Yerli oyun geliştiricilerinin yaptığı oyun, sağa veya sola dayalı bloklarımız arasında geçiş yapma üzerine kurulu bir yapıya sahip. Bu sağa ve sola dayalı blokların karşısına çeşitli engeller çıkıyor ve bu engellere değmeyecek şekilde hareket etmemiz gerekiyor. Engeller orta şeritte, sağda ve solda olmak üzere çok çeşitli yerlerden ve hızlardan karşımıza çıkabiliyor. Bu noktada da sizin dikkatiniz ve hareket kabiliyetiniz devreye giriyor.

Boş vakitlerinizi dikkat isteyen bir beceri oyununda değerlendirmek isterseniz Block Jumper oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uzun soluklu bir oyun deneyimi yaşayacağınızı söyleyemem fakat eğlenceli vakit geçirebilmeniz için güzel bir oyun olduğunu düşünüyorum. Denemenizi öneririm.

YORUMLAR