Block Tank Wars 3 1.19 (Android)

Block Tank Wars 3

Block Tank Wars 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tank savaşlarına nefessiz gireceğiz.

Eşsiz tank savaşlarına katılacağımız Block Tank Wars 3’te bizleri aksiyon ve gerilim dolu bir dünya bekliyor.

Etkileyici 3D grafiklerin yer aldığı oyunda bizleri birbirinden farklı haritalarda on binlerce farklı oyuncu bekliyor. GD Company tarafından mobil oyunculara Arcade kategorisinde sunulan Block Tank Wars 3, seviye sistemi ile oyuncuları rekabet dolu bir ortama götürüyor.

Oyun içerisinde birbirinden farklı gerçek oyuncular bulunduğu gibi, çeşitli tank seçeneklerine sahip olan mobil oyun aksiyonu ve gerilimi hat safa da karşımıza çıkarıyor. Oyun içerisinde yaptığımız savaşlar sonrasında çeşitli ganimetler kazanacağız. Kazandığımız bu ganimetler ile tankımızın seviyesini yükseltebilecek ve daha güçlü bir hale gelmesini sağlayabileceğiz. 

Buna ek olarak tankımızın özellikleri ve silahları hakkında da değişiklik yapabilir ve yeni özellikler katabiliriz. Oyun içerisinde yer alan silahların ve ekipmanların kendilerine has özellikler bulunmaktadır. Doğru silahları seçerek tankımızı özelleştirebilecek ve savaşlara daha iyi bir halde katılabileceğiz. 
Günlük etkinlikleri ile oyunculara ödüller sunan yapım, sezgisel basit kontrollere sahiptir. Hızlı savaşların yer aldığı yapım, Google Play’de 5 üzerinden 4.3 gibi bir inceleme puanı aldı.
 

YORUMLAR