Blocky Raider 1.7.183 (Android)

Blocky Raider

Blocky Raider
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blocky Raider, tapınakta tuzakları aşarak ilerlediğiniz macera oyunu.

Blocky Raider, görsel çizgileriyle ve oynanışıyla Crossy Road oyununu anımsatan macera türüne alabileceğimiz sürükleyici bir Android oyunu. Tuzaklarla dolu tapınağı keşfe çıkan çılgın bir maceraperestin yerine geçtiğimiz oyunda her an bir yerden bir şeyler çıkabilir korkusuyla ilerliyoruz.

Sürekli tetikte olmamızı isteyen retro macera oyununda gözümüzü ürpertici bir tapınakta açıyoruz. “Tapınakta niçin bulunuyoruz?”, “Bizi buraya sürükleyen kim?”, “Neyi arıyoruz?” gibi kafamızı kurcalayan onlarca soruyu unutup yola çıkıyoruz. Yolculuğumuz boyunca karşımıza atlatılması güç birçok engel çıkıyor. Bıçaklı düzenekler, lavlar, halatlar, her an üzerimize düşecekmiş gibi duran kayalar, yerinden oynatmamızla ölümle sonuçlanacağını düşündüğümüz kalıntılar ve daha nice tehlike sinyalleri veren engelle başa çıkmak durumundayız.

Oyunda karakterlerin kontrolünü sağlamak çok basit olsa da ilerlemek aynı basitlikte olmuyor. Hoplaya hoplaya belli mesafeye ilerleyebilen karakterlerin engelleri aşmasını sağlamak çoğu zaman zor oluyor. Hatta bazı yerleri birkaç kez oynamak durumunda kalabiliyorsunuz.

YORUMLAR