Blood Collector 1.0.0 (Android)

Blood Collector

Blood Collector
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android için ücretsiz çıkan bu oyun eski oyunları bilenlere Lemmings'i hatırlatacak eğlenceli bir çalışma.

Dünya oyun klasikleri arasında en saygın mertebelerden birine ulamış olan Lemmings isimli oyun birkaç mobil oyun için büyük esin kaynakları oluşturmuştu. Ne var ki, Blood Collector isimli bu çalışma kadar ilginç görünmeyi başaran örneğe rastlamak bugüne kadar güç olmuştu. Blood Collector yine sürü ile karakter kontrol etmenizi istiyor ama klasik oyunda olduğu gibi karakterleri çıkış kapısına yönlendirmiyorsunuz ve her ayrı karaktere rol biçmiyorsunuz. İsterseniz önce bir tanıtım videosuna göz atın.

Sürü halinde ilerleyen zombielerin her birini öldürmeniz gerekiyor ve bu canlıların belli komutları yerine getirmesi için altlarına tuzak niyetine bloklar yerleştiriyorsunuz. Bu sayede kontrolsüz komnutlarla kendilerini ölüm yollarına sürükleyen bu zombielerin kanlarını toplayıp güç kazanabiliyorsunuz.

Bu kan toplama işinden de anlayacağınız gibi aslında zombie istilasına karşı savaşan karakterimiz çok da dünya barışı yanlısı bir profil çizmiyor ama herhangi bir ipucu vermeden önce neden oyunu kendiniz indirip denemiyorsunuz? Android telefon veya Tablet kullananlar için hazılanmış Blood Collector tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

YORUMLAR