Bluelight Filter for Eye Care 1.946 (Android)

Bluelight Filter for Eye Care

Bluelight Filter for Eye Care
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    229

  • Üretici

    Hardy-infinity

Bluelight Filter for Eye Care, mobil cihaz kullanırken gözlerinizin ağrımaması ya da dinlenebilmesi için gereken yararlı bir Android sağlık uygulaması.

Bluelight Filter for Eye Care, kişisel ya da iş amaçlı olarak çok fazlam obil cihaz kullanan kişilerin gözlerini dinlendirmek ya da rahatlatmak amaçlı geliştirilen bir Android filtre uygulaması. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama telefonunuzun ekranını mavi renk filtresi ya da diğer doğal renk filtreleri ile kaplayarak görüntüyü biraz matlaştırmasına rağmen, ekrana bakarken gözünüzün ağrımasını önlüyor.

Göz yorgunluğunu önlemek amacıyla geliştirilen bu uygulama sayesinde telefon başında uykuya dalar gibi hissetmiyorsunuz. Genel olarak ekrandaki renkleri dengeleyen ve mavi ışığı azaltan uygulama ile ekranlarınız daha koyu görünüyor fakat göz sağlığınız için bu işlem oldukça yararlı. Böylelikle hem dilediğiniz kadar mobil cihaz kullanabilir hem de gözleriniz yorulmadan işinize devam edebilirsiniz.

Oyun oynarken tavsiye edilmeyen uygulama daha çok internette gezerken, sosyal medya uygulamaları, mesajlaşma uygulamalar vb. gibi işlerde daha etkili.

Sabit bir düzene sahip olmayan uygulama üzerindeki şeffaflık ve renk filtresi ayarları tamamen kişiselleştirilebilir. Yani bu tamamen size bağlı. Hemen uygulamayı indirerek akşamları mobil cihazlarınızı çok daha rahat kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR