Bob The Robber 4 1.0 (Android)

Bob The Robber 4

1.0
Bob The Robber 4
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bob The Robber 4, güvenlik kameralarını ve diğer tüm korumaları geçerek kasayı soymanızı amaçlayan bir aksiyon oyunudur.

Gizli bir iş üzerindesiniz. Gizlice girdiğiniz bir mekanı soymanız gerekiyor. Yalnız etraf güvenlik kamerası ile dolu. Bu yüzden dikkatli olmanız gerekiyor. Güvenlik kameralarına asla yakalanmamanız lazım. Eğer herhangi bir güvenlik kamerası sizin görüntünüzü çekerse tekrar hapse girebilirsiniz. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Bob The Robber 4 oyunu sizden soygun yapmanızı istiyor.

Bob The Robber 4, gizli bir şekilde soygun yapmanızı amaçlayan bir aksiyon oyunu. Oyunda bulunan karakteriniz ile birlikte dikkatli bir şekilde hareket ederek kasaya ulaşmanız gerekiyor. Kasaya ulaşmanız için gitmeniz gereken yol oldukça uzun. Bu yüzden sabırlı olmalı ve bir plan yapmalısınız. Oyunda kasaya giden birçok kapı ve birçok yol mevcut. Bu yollardan en tenhasını seçmeniz gerekiyor. En tenha yolu bulmak ise tamamen sizin tecrübenize kalmış.

Renkli grafikleri ve birbirinden eğlenceli görevleri ile birlikte bu oyununu oynarken çok eğleneceksiniz. Hemen şimdi Bob The Robber 4 oyununu indirin ve kasada neler olduğunu öğrenin. Unutmayın asla iz bırakmayacaksınız. Hırsızlıktan sonra peşinize düşen dedektiflerin sizi bulmaması lazım. Oldukça zorlu görevlere sahip olan Bob The Robber 4 oyununda size başarılar diliyoruz!

YORUMLAR