Boom Dots 1.1.2 (Android)

Boom Dots

Boom Dots
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Boom Dots'ta üzerimize doğru gelen düşmanları doğru zamanlamayla alt etmeye çalışıyoruz.

Boom Dots, Android işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, zorlu yapısıyla dikkat çeken bir beceri oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda başarılı olabilmek için son derece hızlı çalışan reflekslere ve iyi bir zamanlama becerisine sahip olmamız gerekiyor.

Oyunda sürekli olarak salınım hareketi gerçekleştiren düşman birimlerini kontolümüze verilen objeyle vurmaya çalışıyoruz. Bu noktada çok dikkatli ve hızlı hareket etmemiz gerekiyor çünkü gelen düşmanları vurmak pek kolay olmuyor.

Salınım hareketiyle üzerimize doğru gelen bu objeleri zamanında vuramazsak bize çarpıyorlar ve oyun ne yazık ki sona eriyor. Aracımızla saldırı gerçekleştirebilmek için ekrana dokunmamız yeterli oluyor. Dokunduğumuz anda kontorlümüzdeki nesne öne doğru fırlıyor ve şayet zamanlamayı iyi tutturabilmişsek düşmana çarpıp onu yok ediyor.

Oyunda son derece basit fakat kesinlikle kalitesiz görünmeyen grafiklere yer verilmiş. Daha çok retro bir oyun oynuyormuş hissine kapılıyoruz.

Oyunun en dikkat çeken özelliği ise farklı temalar sunması. Elbette oyun yapısı değişmiyor fakat farklı temalarla birlikte monotonluk hissi kırılıyor.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Boom Dots, reflekslerine güvenen ve iyi bir zamanlama yetisine sahip olan oyunseverlerin denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR