Bounder's World

Bounder's World
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bounder's World beceri ve reflekse dayalı yapısıyla öne çıkan eğlenceli bir oyun.

Bounder's World, Android cihazları üzerinde oynayabilecekleri sürükleyici bir beceri oyunu arayanların favorisi olmaya aday bir yapım. Tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde sorunsuz bir şekilde oynayabildiğimiz bu oyundaki temel amacımız kontrolümüze verilen tenis topunu başlangıç noktasından bitiş noktasına kadar taşımak. Bunu başarması pek kolay olmuyor çünkü bölümler beklenmedik tehlikelerle dolu.

Oyunda tamamlamamız gereken 144 bölüm bulunuyor. Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız gibi Bounder's World'de de bölümler kolaydan zora doğru ilerleyen bir zorluk seviyesine sahip. İlk birkaç bölümde oyunun zor kısmını oluşturan kontrol mekanizmasına alışıyoruz. Tenis topu cihazın eğimine göre kontrol edildiği için meydana gelebilecek en ufak bir dengesizlik bölümü başarısızlıkla sonuçlandırmamıza sebep olabilir.

Bounder's World'ün en fazla dikkat çeken noktalarından bir diğeri ise farklı oyun modları sunması. Bu oyun modlarından istediğimizi seçebilme şansına sahibiz. Farklı altyapılar üzerine kurulu olan bu modlar oyunun monoton bir hale dönüşmesine engel oluyor ve keyfi artırıyor.

Özetle başarılı bir çizgide ilerleyen ve ortaya gerçekten sürükleyici bir atmosfer çıkartmayı başaran Bounder's World, beceri oyunları oynamaktan keyif alanların denemesi gereken seçeneklerden bir tanesi.

YORUMLAR