Bow Hunter 2015 2.0 (Android)

Bow Hunter 2015

2.0
Bow Hunter 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bow Hunter 2015 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir avcılık oyunudur

Bow Hunter 2015 oyunculara gerçekçi bir geyik avı tecrübesi yaşatmayı başarabilen bir mobil simülasyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir avcılık oyunu olan Bow Hunter 2015'de açık araziye çıkarak geyik avlamaya çalışan bir avcıyı yönetiyoruz. Avcımız klasik avcılık oyunlarında alışıldığı gibi uzun namlulu silahları kullanmak yerine çok daha sessiz olan ok ve yay ile avlanmakta usta. Bize düşen görev ise avcımızın geyiklerin yerini tespit etmesine yardımcı olmak ve sessizce yanlarına yanaşmasını sağlamak. Oyunda her attığımız adımı hesaplamamız gerekiyor; çünkü geyikler oldukça ürkek hayvanlar. Atacağımız yanlış bir adım onların kolayca ürkmesine ve hızlıca kaçmasına neden oluyor.

FPS tarzında oynanan Bow Hunter 2015'te avcımız geyikleri bulabilmek için gelişmiş dürbününden, kızılötesi veya termal görüş sistemlerinden faydalanabiliyor. Açık haritada bu ekipmanlar oldukça işe yarıyor. Oyunda bize 200 civarında av görevi veriliyor. Bu görevler giderek zorlaşan bir yapıya sahip. Görevleri tamamladıkça kazanacağımız parayla av ekipmanlarımızı geliştirebiliyoruz. Ok ve yayımız için yeni nişan alma sistemleri, yay modelleri, ok modelleri, avcımız için farklı kamuflaj giysileri bizi beklemekte.

Bow Hunter 2015'in kaliteli grafiklere sahip olduğu söylenebilir. Eğer detaylı bir avcılık oyunu arıyorsanız Bow Hunter 2015'i deneyebilirsiniz.

YORUMLAR