Bowman Classic

Bowman Classic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bowman Classic, Android cihazlarınız üzerinde ister bilgisayar karşı isterseniz arkadaşlarınıza karşı oynayabileceğiniz ücretsiz ve eğlenceli bir okçuluk oyunudur.

Bowman Classic, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz basit fakat eğlenceli bir okçuluk oyunudur. Oynayabilmek için yetenek gerektiren oyunda bire bir çıkacağınız müsabakalarda rakibinizi öldürmeniz gerekmektedir. Sırayla hedef alarak rakibinize atacağınız okların isabetli olması durumunda rakibiniz hasar görecektir.

Oldukça heyecanlı bir oynanışa ve oyun yapısına sahip olan Bowman Classic ile ister bilgisayar karşı isterseniz arkadaşlarınıza karşı mücadele verebilirsiniz.

Özellikler:

  • 2 Farklı oyun modu
  • Etkileyici grafik ve sesler
  • Heyecanlı oyun yapısı
  • Ücretsiz

Oldukça sade ve basit bir olan oyun Bowman Classic'de yetenekleriniz konuşturun. Dikkatli ve düzgün hedef alacağınız oklar ile rakiplerinizi vurun ve onları öldürün. Bu sayede maçları kazanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bir okçuluk oyunu arıyorsanız Bowman Classic'i Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.