Brain Rush

Brain Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çerezlik bir oyun arayanlar için Brain Rush sade ve kolay anlaşılır arayüzüyle dikkat çeken akıcı bir oyun.

Arada sırada oynayabileceğiniz basit bir bulmaca oyunu arıyorsanız Brain Rush oldukça ilginizi çekecek basit bir oyun. Şık bir arayüzde sade ama dolgun renk kullanımıyla göze hitap etmeyi başaran oyun aynı zamanda da kolay anlaşılır mekaniklere sahip olduğu için her yaştan oyunseverin ilgisini çekecek. Elbette söz konusu oyun çığır açan bir şey sunmuyor, ne var ki bazen vakit geçirmek için tesbih çekmek yerine az çok zihin çalıştıran bir mini oyuna girişmek herkes için daha verimli sonuçlar getiriyor.

Oyundaki amacınız ekranın alt tarafında size sunulan sembolü yukarıdan inenler arasında doğru olanıyla eşleştirebilmek ve siz bu işte hata yapmadan devam ettikçe oyunun temposu da yükseliyor. Belleği ufak cihazlarda bile sorunsuz çalışan bu oyun, çerezlik dediğimiz kategorinin tüm gereksinimlerini karşılayabiliyor. Unutmayın, burada amacımız harika bir senaryoya kapılmak veya dünyayı sahip olduğunuz roketatarlarla kurtarmak değil. Sadece ufak sembolleri eşleştirip reflekslerimizi sınıyoruz. Bir çeşit el ve beyin kordinasyonu egzersizi diyelim.

Oyun içerisinde topladığınız her 350 puan için bir ekstra can kazanıyorsunuz ve skorunuz ekranın hemen üst kısmında yer alıyor. Brain Rush hakkında anlatılabilecek uzun bir hikaye yok. Çok göklere de çıkartamadığımız bir oyun olan Brain Rush bir yandan eleştirebileceğimiz bir nokta da sunmuyor. Sade ve vakit öldürme amaçlı bir oyun arayanlar için bu oyun amacına fazlasıyla hizmet edecektir.

ARTILAR

Ücretsiz

Sade

EKSİLER

Biraz fazla sade

YORUMLAR