Brain Slap!

Brain Slap!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Brain Slap! refleksleri sunayan bir mobil beceri oyunudur

Brain Slap! boş zamanlarınızı değerlendirmek için güzel bir seçim olabilecek, kolayca oynayabileceğiniz bir beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Brain Slap!'da saatler boyunca kod yazmaktan ötürü beyninin pekmezi akmış bir programcının hikayesi konu alınıyor. Uzun süren çalışma süresi sonunda programcımızın IQ seviyesi kritik bir şekilde düşmüştür. Bunun sonucu olarak kahramanımızın suratında anlamsız bir gülümseme belirmiş ve etrafında gelişen olaylara karşı tepkisiz kalmaya başlamıştır. Bize düşen görev ise kahramanımızın IQ seviyesini geri kazanmasına yardımcı olmak. Bu iş için reflekslerimizi etkin bir şekilde kullanmamız gerekiyor.

Brain Slap!'da temel olarak kahramanımızın kafasının ekranda zıplayan kurukafalardan kaçmasını sağlıyoruz. Bir yandan da renkli kareleri topluyoruz. Bölümleri geçtikçe karşımıza daha çok kurukafa çıkıyor ve kurukafalar daha da hızlanıyor. Elinizin ayağınıza dolaşacağı anlarla sıkça karşılaşacağınız oyunda yüksek puan yakalamak büyük bir mücadele.

Brain Slap! sadece tek parmağınızı kullanarak oynayabileceğiniz bir oyun. Bu da oyunu otobüs yolculukları gibi durumlarda oynayabilmek için ideal bir oyun yapıyor. Kısa sürede bağımlılık yapan Brain Slap! her yaştan oyun severe hitap etmekte.

YORUMLAR