Brave Brigade

Brave Brigade
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Brave Brigade, taktik ve strateji üzerine kurulu bir dünyada kendi kahramanınızla rakipleri yok etmeniz gereken heyecanlı bir Android RPG oyunu.

Brave Brigade, RPG oyunu oynamaktan keyif alan Android telefon ve tablet sahiplerinin tercih edebileceği ücretsiz fakat son derece heyecanlı bir RPG oyunu.

Hem canavarlara karşı hem de diğer online rakiplerinize karşı savaşacağınız oyunda size özel kahramanınızı ile büyük bir maceraya çıkıyorsunuz. Sürekli kahramanınıı geliştirmeniz gereken oyunda farklı canavalar yakalayarak onları da güçlendirebiliyorsunuz.

Size özel bir takım bayrağınız olacak ve bu takım bayrağı altında kahramanınız ile diğer askerleriniz olacak. Bu savaşçılar ile birlikte diğer canavalr ile savaşıp onları da takım katmanız gerekiyor. Böylece sürekli gücünüze güç katmış oluyorsunuz.

Canavarlar ile savaşmak dışında liderlik sıralamasında üst sıralarda yer almak istiyorsanız, diğer online oyuncular ile kapışmanız gerekiyor. PVP olarak geçen karşılıklı dövüşlerde de yine hem kahramanınızı hem de diğer askerlerinizi çok düzgün ve doğru kullanmanız gerekiyor.

Android mobil cihazlarınız üzerinde keyifli ve heyecanlı vakit geçirmenizi sağlayacak olan oyunlardan bir tanesi olan Brave Brigade: Hero Summoner'ı ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunun grafikleri de oldukça ilgi çekici ve kaliteli.

YORUMLAR