Brave Frontier (Android)

Brave Frontier

Brave Frontier
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sıra tabanlı bir JRPG arayanlar için Android cihazlarında bulunan en makul seçeneklerden bir tanesi de Brave Frontier.

Basit ama eğlenceli bir mobil RPG arayanlar için hazırlanmış bir oyun olan Brave Frontier, nostalji sevenlere hitap eden bir oynanışa sahip. Elbette her rol yapma oyununda olduğu gibi bu oyunda da kurtarılması gereken bir dünya var. Grand Gaia isimli bu büyülü dünya gizli güçlerin hayat bulduğu bir ortama sahip. Yaşamı yerle bir edebilecek bu güç tanrılar tarafından muhafaza ediliyor.

Sizin de göreviniz bu dünyaya ayak basan bir büyücü olarak yolunuzu savaşarak bulmak ve mutlak gücün kaosa sürüklenmesini önlemek. 5 kişilik bir çekirdek ekip kurduğunuz oyunda sıra tabanlı stratejik savaşlar sizi bekliyor olacak. Japon animasyonlarından fırlamış grafikler bu oyuna ihtiyacı olan havayı katmayı başarıyor.

Dost ve düşman olan her birimin oyun içerisinde bulunan 6 element gücünden birine sahip. Bunlar sırasıyla ateş, toprak, şimşek, su, ışık ve karanlık. Bunların her biri taş-kağıt-makas biçimleriyle birbirilerine avataj yaratırken ışık ve karanlık birbirilerine karşı eşit koza sahipler.

Brave Frontier ücretsiz olarak indirilen bir oyun olsa da Android oyunlarının yaşadığı en büyük sıkıntılardan biri olan uygulama içi satın alma seçeneklerine burada da rastlayacaksınız.

YORUMLAR