Brave Thief

Brave Thief
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Brave Thief sonsuz koşu türünü platform ögeleriyle birleştiren, Flappy Bird'ün zorluk formülünü kullanan ücretsiz bir Android oyunudur.

Son zamanların gözde mobil oyun türü olan popüler platform oyunlarından sonra yeni bir baş belası bulamadıysanız Brave Thief açlığınızı doyurmaya geliyor. Sausage Dog Diving gibi popüler oyunların yapımcısından çıkan Brave Thief, beceri ve platformu ortak noktada birleştirerek harika bir yapı sergiliyor. Sonsuz koşu ve platforma bağlı olarak, Flappy Bird'n uyguladığı zorluk formülünü de kullanan oyunda sadece zıplayarak engelleri aşıp yolumuza devam etmeye çalışıyoruz. Bu sonsuz koşunun retro grafiklerle süslenmesi ve gayet sade bir tasarımla paketlenişi ortaya zaman geçirmek için mükemmel bir sunum çıkarıyor. Ancak hatırlatmakta fayda var, Brave Thief tüm dikkatinizi ve reflekslerinizi isteyecek, gayet zorlayıcı bir yapıya sahip.

Brave Thief'in hikayesi gayet basit, hırsızımızın son gerçekleştirdiği soygun üzerine olay yerinden uzaklaşmasını oynuyoruz. Çatıdan çatıya zıplıyor, oyunun ana mekaniği olan çift zıplama tekniğiyle sağa sola çarpmamaya özen gösteriyoruz. Oyun temel mekanik olarak Flappy Bird'ü anımsattığı için dikkat etmediğiniz takdirde ilerlemek pek kolay olmayacak. Brave Thief de en az bahsettiğimiz türden oyunlar kadar zor. Buna bir sürü Flappy Bird klonunu da sayacak olursak ne demek istediğimizi anlayacaksınızdır.

Brave Thief'in ne yazık ki bu özellikleri dışında kendine has bir tarafı yok. Bu tarz ince kontrol gerektiren sonsuz koşuların da çok fazla örneği çıktığından artık bu kulvarda çıkacak oyunlardan yapılmamış bir şey bekleniyor, Brave Thief de maalesef bu kategoriye yenilik anlamında bir şey katmıyor. Yine de bu tarz sonsuz koşulu zor oyunlardan, piksel grafiklerden ve sade tasarımlı oyunlardan hoşlanıyorsanız Brave Thief'i Android cihazlarınıza indirerek kısa yolculuklarda deneyebilirsiniz.