Brick Breaker Lab 1.1.6 (Android)

Brick Breaker Lab

Brick Breaker Lab
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Brick Breaker Lab, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz sürükleyici bir tuğla kırma oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

Tuğla kırma oyunlarına yeni bir tarz getiren Brick Breaker Lab oyununda sürükleyici bölümlerin üstesinden gelmeye ve çıldırmış yapay zekayla mücadele etmeye çalışıyorsunuz. Tehlikeli tuğlaları yok etmeniz gereken oyunda birbirinden zorlu seviyeleri geçmeniz gerekiyor.

Yüzlerce farklı bölüme sahip olan Brick Breaker Lab, boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz etkileyici bir tuğla kırma oyunudur. Eğlenceli bir deneyim sunan oyunda yapay zekaya karşı mücadele veriyorsunuz. Tek seferde en fazla sayıda tuğlayı kırmanız gereken oyunda arkadaşlarınızla da mücadele edebiliyorsunuz. Facebook bağlantısı yaparak daha fazla puan kazanabileceğiniz oyunda kelimenin tam anlamıyla keyifli vakit geçirebiliyorsunuz. Becerilerinizi sergilemeniz gereken oyunda parmaklarınızı iyi kullanmalısınız. Topu aşağı kaçırmadan tüm tuğlaları kırmalı ve zorlu bölümleri geçmelisiniz.

Son derece etkileyici bir ortamda geçen oyunda farklı özel güçler de kullanabiliyorsunuz. İnternet bağlantısına ihtiyaç duymadan da oynayabileceğiniz oyunda dikkatli olmalı ve yüksek puanlara ulaşmalısınız. Çocukların da beğenerek oynayabileceği Brick Breaker Lab'ı sakın kaçırmayın.

Brick Breaker Lab oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR