Bubble Bear 1.7.012 (Android)

Bubble Bear

Bubble Bear
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bubble Bear, 80 farklı bölümüyle oynarken keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak olan oldukça renkli ve eğlenceli bir Android balon patlatma oyunudur.

Bubble Bear, karanlık bir ormanda balonlarla oynamayı seven bir ayı ile tüm balonları patlamaya çalışacağını eğlenceli bir oyun. Benzer türde bir çok oyun olmasına rağmen Bubble Bear, kahramanımız olan sevimli ayıcık sayesinde bir adım öne çıkıyor.

İçerisinde 80 farklı bölüm bulunan oyundaki amacınız renkli balonları aynı renkteki balonların üzerine fırlatarak patlatmak ve bölümü geçmek. Bölümler ilerledikçe zorlaşan oyunda kimi zaman zorlanabilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile birlikte oynayarak kimin daha yüksek puan alacağı hakkında iddaaya girebilirsiniz. Oyunda daha yüksek puanlar elde edebilmeniz için en önemli noktalardan biri de, yeri geldiği zaman duvardak sektirerek yapacağınız atışlar. Ben tüyoyu verdim gerisini siz halledin artık.

Özellikler:

  • İnternet bağlantısı olmadan oynayabilme
  • İlgi çekici ve yeni oyun modları
  • 80'den fazla oynanabilecek bölüm
  • Oynaması kolay ve eğlenceli fakat usta olması zor
  • Facebook arkadaşlarınız ile kıyasıya puan yarışı

Balon patlatma oyunları oynamayı seviyorsanız yada ilk defa denemek istiyorsanız Bubble Bear'ı Android telefo ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynayabilirsiniz.

YORUMLAR