Bubble Bounce: League of Jelly

Bubble Bounce: League of Jelly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bubble Bounce: League of Jelly, sevimli hayvanlar ile birlikte futbol maçı yapabileceğiniz oldukça eğlenceli bir mobil oyundur.

Futbol maçları dünya üzerinde oldukça çok seviliyor. Milyonlarca liralık futbolcuları elbette herkes izler. Peki siz hiç hayvanların yaptığı futbol maçını izlediniz mi? Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Bubble Bounce: League of Jelly, size hayvanlarla birlikte futbol maçı yapma imkanı sunuyor.

Oyunda normal hayvanlarla birlikte maç yapmayacaksınız elbette. Oyun geliştiricileri hayvanları hava ile şişirmiş ve onları daha sevimli bir hale getirmiş. Yer çekimi azaltılmış bir sahada hava ile şişirilmiş hayvanlarla birlikte futbol maçları yapacaksınız.

İki kişi ile oynanan Bubble Bounce: League of Jelly, oldukça keyfili bir oyun. Oyunda topu kontrol etmek oyuncuyu kontrol etmekten daha kolay. Şişirilmiş bir hayvanı hiç kontrol etmeye çalıştınız mı bilmiyoruz ama oyunda buna imkan bulacaksanız.

Renkli grafikleri ve oldukça eğlenceli müzikleri ile birlikte oldukça hoşunuza gidecek olan Bubble Bounce: League of Jelly, her yaşta insanın oynayabileceği güzel bir oyun. Futbol oyununu sevmeyen insanların bile bağımlısı olacağı Bubble Bounce: League of Jelly, boş zamanlarınızda oynayacağınız ve vazgeçemeyeceğiniz bir oyun olacak.

Hadi hemen şimdi Bubble Bounce: League of Jelly'i indirin ve sizde sınırsız eğlenceye başlayın.

YORUMLAR