Bubbles Dragon 1.3.057 (Android)

Bubbles Dragon

Bubbles Dragon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Arcade salonlarının sevilen bir oyunu klon da olsa Android cihazlarına ücretsiz olarak ulaştı.

Puzzle Bobble veya Bust-a-move ismiyle anılan arcade oyununu biliyorsanız Android için çıkan bir klon oyun olan Bubbles Dragons sevilen oyun tarzını mobil cihazlarımıza getiriyor. Yukarıdan sürekli üstünüze üstünüze gelen kürelere mani olmak için sizin bunların içerisinde kendi kürelerinizi göndermeniz gerekiyor. 3 veya daha fazla eş renkli küre bir araya geldiğinde ise üstünüze gelen yığınlar azalmaya başlıyor.

Oyunda fırlatmış olduğunuz renklerin bir sıralaması var ve daha sonraki rengin ne olacağını daha önceden öğreniyorsunuz. Burada izlemeniz gereken taktik doğru zamanda doğru alanı yok etmek. Zamana karşı yarıştığınız bu adrenalin dolu oyunda aşağıdaki topunuza yaklaşık 90 derecelik bir açıyı kontrol ediyorsunuz ve kürelerinizi banttan da sektirerek gönderiyorsunuz. Günderdiğiniz küreler ancak başka kürelere çarptığında duracaktır.

Combo saldırılar ile daha fazla puan alabilirsiniz veya büyük bir taş yığınının zemini oluşturan renkleri yok ederek büyük bir alanı yok edebilirsiniz.

Android telefon ve tablet için hazırlanmış son derece eğlenceli bir oyun olan Bubbles Dragon, tamamen ücretsiz olarak oynanabildiği gibi karşınıza uygulama içi satın alma seçenekleri de çıkmıyor.

YORUMLAR