Bubbu Restaurant 1.06 (Android)

Bubbu Restaurant

Bubbu Restaurant
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kendi restoranımızı işleteceğiz.

Bubbu Restaurant ile mobil cihazımızda kendi restorantımızı işleteceğiz.

Oldukça renkli içeriklere sahip olan Bubbu Restaurant adlı mobil rol yapma oyununda kendimize ait bir lokantayı ileteceğiz. Oyun içerisindeki amacımız müşterilerimizi memnun bırakarak daha çok müşteriye hitap etmektir.

Lezzetli yemekler pişireceğimiz oyunda müşterilerimiz hayvanlardan oluşacak. Lokantamıza gelen hayvan karakterler bizlere siparişler verecek. Bizde onların istedikleri yemekleri doğu bir şekilde pişirip onlara sunacağız. Müşterilerimiz lokantamızdan memnun bir şekilde ayrılmalı ki daha fazla müşteriye ulaşabilelim. Eğlence dolu yapısı ile mobil platformda ücretsiz olarak sunulan mobil rol oyunu 1 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanıyor.

Zengin içeriği ile bizlere fantastik bir deneyim yaşatacak olan oyunda görsel grafikler oldukça hoş bir yapı içerisinde olacak. Miniclub by Bubadu tarafından geliştirilen ve yayınlanan başarılı oyun mobil platformda oldukça yüksek sıralarda yer almaktadır. 8 yaş ve altına hitap eden yapım eğlence ve keyifli oynanış atmosferi sunmaktadır.

Dileyen oyuncular marketlerden ücretsiz olarak Bubbu Restaurant’ı indirebilir ve hemen yeek yapmaya başlayabilirler.

YORUMLAR