Buff Knight 0.9.7 (Android)

Buff Knight

Buff Knight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Buff Knight, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Buff Knight, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Pixel tarzında grafiklere sahip olan oyunda epik savaşların içerisine katılıyorsunuz.

Eşya toplama, silah ve zırh geliştirme oyunu olarak karşımıza çıkan Buff Knight, düşmanların ortadan kaldırılmaya çalışıldığı bir oyundur. 8 bitlik retro tarzı grafiklere sahip olan oyunda 12 farklı dünya ve 2 farklı karakter yer alıyor. Canavarlarla savaşıp çeşitli büyüler kullanabileceğimiz oyunda özel güçlerin de sahibi olabiliyoruz. Oyunda kendi stratejinizi geliştirebilir ve karakterinizi güçlendirebilirsiniz. Topladığınız eşyaları bir araya getirebilir ve yeni nesneler elde edebilirsiniz. Milyonlarca oyuncuya sahip olan Buff Knight ile eğlenceli vakitler de geçirebilirsiniz. En iyi taktiğinizi ortaya koyabilir ve sıralamada üst sıralara yükselebilirsiniz. Ayrıca oyunda yer alan özel eşyaların sahibi olarak çeşitli üstünlüklerden yararlanabilirsiniz.

Buff Knight oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR