Build Away 1.1.2 (Android)

Build Away

Build Away
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Build Away, Android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz şehir kurma ve yönetme oyunu.

Build Away, her yaşta oyuncuyu çekecek görsel çizgilerine ve oynanışa sahip şehir kurma – yönetme oyunu olarak Android platformunda yerini alıyor. Ücretsiz indirilmeye açılan oyun detaylarıyla ön plana çıktığından tablette oynarken çok daha keyif verdiğini söyleyebilirim. Oyun oynayacak bolca zamanınız varsa tavsiye edebileceğim yapımlar arasında.

Türkçe dil desteğiyle gelen şehir simülasyonu oyununda klasik olarak içerisinde bulunduğunuz şehir hayatından sıkılıp hayalinizdeki şehri inşa etmeye çalışıyorsunuz. Şehrin planını kafanızda çizdikten sonra şehrinizin temellerini atıp geliştirmeye başlıyorsunuz. Amacınız şehrinize dünyanın bir yanından olabildiğince turist çekmek. Eğlence mekanları, yeme – içme mekanları, hayvanat bahçeler, tatil yerleri kısacası bir turisti çekecek her şey oyunda mevcut. Siz sadece planlamasını yapıp geliştiriyorsunuz.

Oyundan ayrıldığınız vakit te şehrinizin gelişmesini durdurmayan oyunda arkadaşlarınızı şehrinize davet edip büyümenizde katkıda bulunmalarını isteyebiliyorsunuz.

YORUMLAR