Bundle
ÜCRETSİZ
0  
0  
1  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    905

  • ÜRETİCİ

    Dwarf Planet

Bundle uygulamasını kullanarak kolayca Android cihazlarınızdan haber kaynaklarını takip edebiliyorsunuz.

Bundle uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarından en son haberleri ve gelişmeleri takip edebilmeleri için hazırlanmış bir okuma uygulaması olarak karşımıza çıktı. Pek çok internet yayınının RSS akışlarından gerekli olan bilgileri çeken ve böylece onları kategorik olarak kullanıcılara sunabilen uygulama, ücretsiz olarak sunuluyor.

Uygulamanın içerisinde bulunan gündem, spor, flaş haberler, ekonomi ve pek çok diğer kategori, kullanıcıların kolaylıkla erişebilecekleri şekilde düzenlenmiş ve gerekli içerikler sorunsuz bir şekilde sunuluyorlar.

Bunun yanında kullanıcıların kendi özelleştirme imkanlarına sahip olmaları, haber kaynağı seçimleri ve favori haberler gibi pek çok imkanı da sunuyor. Dolayısıyla beğenmediğiniz haber kaynaklarını listelerinizden çıkararak hiç görmeme şansına sahipsiniz.

Bildirim gönderme yani push notification desteğine sahip olan uygulama, bu destek sayesinde direkt olarak kendisini açmanıza ihtiyaç duymadan sizi ilgi duyabileceğiniz konular hakkında bilgilendiriyor. Özellikle vakti kısıtlı olanlar önemli haberleri bu sayede kaçırmadan takip edebiliyorlar.

Paylaşım butonları ise Bundle'da yer alan haberleri dostlarınız ve yakınlarınızla paylaşmanıza izin veriyor. Beğenilen haberlerin yanında beğenilmeyen haberlerin de işaretlenebilmesi, bu açıdan yenilikler arayan kullanıcılara hitap ediyor diyebilirim.

Eğer yeni bir haber okuma uygulaması arayışındaysanız denemeden geçmemeniz yerinde olacaktır.

YORUMLAR