Burger Big Fernand 1.0.4 (Android)

Burger Big Fernand

Burger Big Fernand
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    150

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Burger Big Fernand, meşhur servis oyunu Burger'ın devam oyunudur.

Burger Big Fernand, gözde Fransız restoranlarından Big Fernand’da çalışan bir servis elemanını yönettiğiniz oldukça zevkli ve ücretsiz bir oyundur. Hem Android akıllı telefonunuzda hem de tabletinizde oynayabileceğiniz servis oyununda röstorana gelen müşterilerinizi hazırladığınız özel menülerle memnun etmeye çalışmalısınız.

Magma Mobile’ın meşhur servis oyunu Burger’ın devamı niteliğinde hazırlanan oyunda bu kez Fransızların uğrak yeri Big Fernand restoranında çalışan bir elamanız. Müşterilerden aldığınız siparişleri mümkün olan en hızlı şekilde hazırlamalı ve eksiksiz olarak sunmalısınız. Sandviç, garnitür, tatlı veya içeçek tariflerinden birini hazırladığınız oyunda ilerledikçe yeni lezzetler keşfedecek ve daha zengin malzemelerle hazırladığınız menülerden para kazanacak, hatta servis kalitesinden memnun olan müşterilerden bahşiş bile alacaksınız.

Yüzlerce seviyenin ve burger çılgınları için onlarca başarımın yer aldığı eğlenceli servis oyununu ister kariyer modunda isterseniz de zamana karşı modunda oynayabiliyorsunuz. Kariyer modunda daha fazla kazanmak ve yeni malzemeler bulmak adına pazartesiden cumartesiye kadar çalışacak, Zamana karşı modunda süre işlerken menü hazırlamanın telaşını yaşayacaksınız.

Eğer servis hazırlama türü oyunlardan hoşlanıyorsanız uzun süre sıkılmadan oynayabileceğiniz Burger Big Fernand’ı kesinlikle denemelisiniz.

YORUMLAR