Burger Chef 1.5 (Android)

Burger Chef

1.5
Burger Chef
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Burger Chef'te lezzetli hamburgerler yaparak müşterilerimize eşsiz bir yemek deneyimi yaşatıyoruz.

Burger Chef, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğimiz bir hamburger yapma oyunu olarak öne çıkıyor.

Kaliteli grafikleri ve detaylı modellemeleri ile akıllarımızda olumlu izlenimler yaratan bu oyunda hamburger yemek için restoranımıza gelen müşterilere lezzetli hamburgerler servis ediyoruz.

Küçük ve mütevazi bir hamburger restoranında faaliyet gösterdiğimiz bu oyunda, dünyanın en lezzetli hamburgerlerini yapmaya çalışıyoruz. Bunu başarabilmek için müşterilerimizin siparişlerini dikkatli bir şekilde inceleyerek malzemeleri ona göre kullanmalıyız.

Hamburger yapmak için kullanabileceğimiz malzemeler arasında taptaze susamlı ekmekler, kırmızı soğan, ızgarada pişmiş sulu köfteler, turşular, domatesler, peynir, marul, ketçap, mayonez, hardal ve yumurta bulunuyor.

Elbette işimiz sadece hamburger yapmakla bitmiyor. Servisimizi buz gibi içecekler ve yeni kızarmış altın sarısı patateslerle zenginleştiriyoruz. Hamburger sizin için bir yemekten ziyade bir yaşam tarzıysa, Burger Chef isimli bu oyun favoriniz olacaktır.