Burger Shop 1.0 (Android)

Burger Shop

1.0
Burger Shop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Burger Shop, tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir hamburger yapma oyunu.

Burger Shop, Android işletim sistemine sahip cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir hamburger yapma oyunu. Kendi restoranımızı işlettiğimiz bu oyunda müşterilerimizden gelen siparişleri eksiksiz ve doğru bir şekilde sunmaya çalışıyoruz.

Oyununda 80 adet görev bulunuyor. Bu görevler herkesin kolayca tamamlamayabileceği türden. Bu görevleri bitirdikten sonra ise 80 adet daha görev geliyor. Bunlar daha profesyonelce hazırlandıkları için bitirmesi pek kolay olmuyor. Bu görevlerde gelen siparişler pek karmaşık ve zorlayıcı.

Hamburgerlerimizi yapmak için kullanabileceğimiz 60 farklı hamburger malzemesi bulunuyor. Çeşitlilik bu denli fazla olunca müşterilerden gelen talepler de daha karmaşık bir hale geliyor. Oyunda dört farklı oyun moduna yer verilmiş. Story modunda hikayeyi takip ediyoruz. Challenge modunda adından da anlaşılabileceği gibi yüksek zorlukla karşı karşıya geliyoruz. Sakin bir deneyim yaşamak istiyorsanız relax modunda oynayabilirsiniz. Expert modu ise profesyonellere yönelik hazırlanmış.

Burger Shop'ta sergilediğimiz performansa göre kazanabileceğimiz 96 kupa bulunuyor. Bunları kazanması pek kolay değil. Dolayısıyla elimizden gelenin çok daha iyisini yapmalıyız.

Sonuç olarak ücretsiz olarak sunulup da bu denli bir içerik çeşitliliği sağlayan pek fazla oyun yok. Yemek yapma ve restoran işletme türü oyunlar oynamak hoşunuza gidiyorsa Burger Shop size göre.

YORUMLAR