Bus Simulator 2017 Cockpit Go 1.3 (Android)

Bus Simulator 2017 Cockpit Go

1.3
Bus Simulator 2017 Cockpit Go
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bus Simulator 2017 Cockpit Go mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir otobüs simülatörüdür

Bus Simulator 2017 Cockpit Go eğer güzel görünen ve gerçekçi sürüş dinamikleri sunan bir otobüs oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir otobüs simülatörü olan Bus Simulator 2017 Cockpit Go'da oyunculara hem keyifli bir oyun oynama hem de trafik kurallarını öğrenme imkanı veriliyor. Oyunda otobüsümüzün şöför koltuğuna oturuyoruz ve şehir içinde otobüsümüzle trafik içinde turlayarak kaza yapmamaya çalışıyoruz. Oyunda otobüsümüzü kullanırken bir yandan trafikteki araçlara, diğer yandan da trafik levhalarına ve trafik işaretlerine dikkat etmemiz gerekiyor. Oyunun içinde yer alan trafik levhaları menüsü bize bu levhaların ne anlama geldiklerini gösteriyor. Bu sayede hem oyunu oynayabiliyor hem de trafik kurallarını sıkılmadan öğreniyoruz.

Bus Simulator 2017 Cockpit Go içinde farklı tek katlı ve çift katlı otobüs modelleri bulunmakta. Bu uzun araçları dilerseniz dış kamera açılarını kullanarak, dilerseniz kokpit kamerasını kullanarak yönetebilmektesiniz. Oyunda kullandığınız otobüslerin görünümünü kişiselleştirebilmeniz ve farklı renklere boyayabilmeniz de mümkün.

Bus Simulator 2017 Cockpit Go'da şehir içinde ve şehir dışında farklı şartlarda otobüs kullanabilmeniz mümkün. Oyunun grafiklerinin ortalamanın üzerinde bir kalite sunduğu söylenebilir.

YORUMLAR