Bus Simulator 2017 (Android)

Bus Simulator 2017

Bus Simulator 2017
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bus Simulator 2017 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir otobüs simülatörüdür

Bus Simulator 2017 eğer yeni ve güncel bir otobüs simülatörü oynamak isterseniz beklentilerinizi karşılayabilecek bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir otobüs oyunu olan Bus Simulator 2017'de bize kendi yolcu taşıma şirketimizin başına geçme imkanı veriliyor. Oyunda lüks yolcu otobüslerine şöförlük yapıyoruz ve yolcuları taşıyarak para kazanmaya, daha iyi otobüsler satın almaya çalışıyoruz. Oyunda aracımızı kullanırken trafik kurallarına uymamız ve kaza yapmamamız gerekiyor.

Bus Simulator 2017'de otobüsümüzle yola çıktıktan sonra otobüs duraklarına uğruyoruz ve yolcuları aracımıza alıyoruz. Bu yolcuları varmak istedikleri yere götürmek için ise belli bir süreyi aşmamamız gerekiyor. Yani bir yandan dikkatli, bir yandan da hızlı bir şekilde araç kullanmamız gerekiyor. Oyunda trafik içinde yol aldığımız için işler zorlaşmakta.

Bus Simulator 2017 içinde farklı otobüs seçenekleri yer almakta. Bu otobüslerden bazıları ise çift katlı otobüsler. Oyunda otobüsümüzü dilersen iç kokpit kamerasıyla dilersek dış kamerayla kontrol edebiliyoruz.