Bus Simulator : Coach Driver

Bus Simulator : Coach Driver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bus Simulator : Coach Driver mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir otobüs simülatörüdür

Bus Simulator : Coach Driver eğer büyük otobüslerle zorlu şartlarda sürüş yeteneklerinizi test etmek isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil otobüs simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir otobüs oyunu olan Bus Simulator : Coach Driver'da kendi yolcu otobüsümüzü kullanıyoruz ve para kazanmaya çalışıyoruz. Oyunda düz asfalt yollarla kaplı şehirler yerine farklı arazi şartlarına sahip dağ yollarında yol almaktayız. Kimi zaman dağ yamaçlarında, kimi zaman dar patikalarda ilerlerken eğimli yolları tırmanıyoruz ve otobüsümüzle kaza yapmadan bize verilen süre içerisinde yolcularımızı varmak istedikleri yere ulaştırmaya çalışıyoruz. Bu işi başarıyla gerçekleştirdikçe para kazanmaktayız, kazandığımız parayı da yeni otobüsler satın almak için kullanabilmekteyiz.

Bus Simulator : Coach Driver'da trafik içerisinde yol alıyor oluşumuz oyuna gerçekçilik kazandırıyor. Ayrıca oyunun fizik motoru da iyi iş çıkarıyor, otobüsümüz arazi şartlarına doğal tepkiler veriyor. Oyun boyunca farklı hava şartları da karşımıza çıkmakta. Karlı dağ yollarında yol almak güzel bir his.

Bus Simulator : Coach Driver'da aracınızı dilerseniz iç kokpit kamerasından, dilerseniz dış kameradan kontrol edebilirsiniz. Oyun grafiklerinin tatmin edici bir kalite sunduğu söylenebilir.

YORUMLAR